Piedzīvojumu taka Mangaļos

30.jūlijā 2019 Uncategorized

31.augustā dabas parka „Piejūra” teritorijā Mangaļsalā ģimenes tiek aicinātas pārbaudīt savus spēkus pirātu dārgumu meklēšanā, piedaloties piedzīvojumu takā „Jūras dārgumus meklējot”. 

Bērniem būs iespēja iejusties jūras pirātu tēlos un, saņemot  kartes, doties  pazudušo dārgumu meklējumos. Iezīmētais ceļš kartē vedīs cauri veselības takai.  Lai  atrastu bagātības, pirātiem būs jāatrisina nogrimušā kuģa „Lady Colin” apkalpes atstātie  uzdevumi, kurus atrisinot, pirāti uzzinās apslēptās dārgumu lādes atrašanās vietu. Lai atrisinātu uzdevumus, būs jābūt atjautīgiem,vērīgiem, gudriem un  sportiskiem!

Kad dārgumi būs veiksmīgi atrasti, bērnus un vecākus sagaida sportiska atpūta jūras krastā. Tiks spēlēts futbols, būs iespēja izmēģināt pludmalē izvietotos trenažierus, šūpoles, kāpelēšanas un vingrošanas kompleksus, kā arī mieloties ar līdzi paņemtajiem gardumiem piknikā jūras krastā.

Pasākuma sākums plkst. 11:00, ierašanās no 10:30. Pasākums ilgs līdz plkst. 15:00.

Lūgums līdzi paņemt nelielu cienasta groziņu piknikam.

Dalības maksa pasākumā skolas biedriem- bezmaksas, pārējiem interesentiem- 5 euro.

Pieteikties pasākumam var aizpildot pieteikuma anketu

Kā nokļūt līdz pasākuma vietai?

Ar sabiedrisko transportu- 24.autobusa galapunkts „Mangaļsala” atrodas aptuveni 300 m gājienā no veselības takas sākumpunkta.

Ar personīgo auto- Auto var atstāt takas apmeklētājiem paredzētajā autostāvvietā, kas atrodas Mangaļsalas ielā 5a.

Dabas parks “Piejūra” ir īpaši aizsargājama Eiropas nozīmes dabas teritorija. Parks ir unikāls ar savu biotopu daudzveidību, tajā atrodas 10 Eiropā aizsargājamie biotopi, retas un aizsargājamas augu, putnu un dzīvnieku sugas. 

 

 

Tev varētu arī interēsēt:

Jaunākās ziņas

12.augustā 2021Uncategorized
Diemžēl, kamēr valdība nespēj sniegt loģiskus un saprotamus noteikumus, mūsu nodarbības šobrīd ir apturētas uz nenoteiktu laiku. Ceram, ka nākotnē fiziskā, garīgā un emocionālā veselības stiprināšana un tās izglītošana būs prioritātes pār reklāmas kampaņām, kuras sēj bailes vai projekti par miljoniem, kuros apraksta, kā pagatavot zupu. 😁 Lai visiem priecīgs prāts! Uz drīzu satikšanos

Nodarbības bērniem ārpus bērnudārza

30.septembrī 2020Uncategorized
Esam priecīgi paziņot, ka oktobrī atsākam mūsu futbola un akrobātikas nodarbības.

Imunitātes stiprināšana rudenī

30.septembrī 2020Uncategorized
Rudens ir laiks, kad siltās un saulainās vasaras dienas nomaina drēgnāki un nokrišņiem bagātāki laikapstākļi. Skapjos atgriežas siltākas jakas, cepures un cimdi un, lai kā mums negribētos, arī dažādi vīrusi sāk savu uzvaras gājienu. No tiem visbiežāk cieš tieši bērni, kuru imūnā sistēma vēl nav pietiekami spēcīga, lai visus tos spētu atvairīt.