NODARBĪBAS APRAKSTS

Kapoeira ir brazīliešu cīņas māksla, kas apvieno sevī deju, cīņas elementus, akrobātiku un mūziku. Tāpat kā jebkurā citā cīņas mākslā, kapoeiras nodarbībā svarīga ir kustību precizitāte un to kontrole. Kapoeira palīdz bērnam mācīties izjust ritmu.

Nodarbības vada pieredzējuši Kapoeiras dejas pasniedzēji. Vecāki var piedalīties nodarbībā kopā ar bērnu, ja treneris to atļauj.

Nodarbība notiek Latvijas Kapoeiras Centrā  (Brīvības gatve 193a), 1.stāvā. Nodarbības var apmeklēt pirmdienu vai trešdienu vakaros. Katrā dienā pieejami divi nodarbību laiki- no 17:00-18:00 trenējas vecākā grupa, no 18:00-19:00 trenējas jaunākā grupa.

Nodarbības cena- 10 euro. Valtera Talantu skolas biedriem- 40% atlaide.

KO MĒS DARĀM NODARBĪBĀ?

Nodarbībās bērni spēlē rotaļas, atdarina, pilda dažādus vingrinājumus ar trenera vai vecāku palīdzību. Kapoeira māca sadarboties ar partneri, taču tai pat laikā bērns var būt brīvs un neierobežoti izpausties savas personības un ideju ekspresijā.

KO IEGŪST JAUNAIS SPORTISTS?

• Mācās izjust ritmu;
  • Attīsta koordināciju, spēku un lokanību;
  • Mācās sadarboties ar partneri un reaģēt uz viņa kustībām;
  • Veicina radošo domāšanu un sava personīgā stila attīstīšanu.

NODARBĪBAI NEPIECIEŠAMAIS

• Talantu skolas forma (krekliņš ar logo un melni šorti)
  • Zeķītes
  • ūdens pudele 0,5-0,7 L
  • Vecākiem līdzi maiņas apavi

KĀ PIETEIKTIES NODARBĪBAI?

Ja rodas kādi jautājumi, uzraksti mums VĒSTULI!