Futbola nodarbības apraksts

Lai bērns sajustu un izbaudītu īsto futbola spēles būtību un atmosfēru, brīvdienās mēs spēlējam futbolu un sitam vārtos! Mammas un tēti var aktīvi līdzdarboties, trenējoties kopā ar bērnu un atbalstot viņu un pārējos futbolistus.

Paralēli bērnu futbola spēlēšanai, vecākiem ir iespēja piedalīties veselības sporta nodarbībā, veicinot arī savu fiziskās formas uzlabošanu.

Futbola laikā treneris darbojas kā novērotājs un padomu devējs. Treneris ļauj bērniem pašiem spēlēt, neiejaucoties spēles gaitā, bet, pārrunajot spēles momentus, tās beigās. Tas ļauj bērniem pašiem domāt un izvērtēt savu rīcību, tādā veidā gūstot vērtīgo spēles pieredzi.

Nodarbības notiek Elektrum Olimpiskajā centrā (Grostonas iela 6B) katru otro sestdienu vai svētdienu no 10:30-11:30.

Nodarbības cena- 15 euro. Valtera Talantu skolas audzēkņiem- 5 eiro atlaide.

KO MĒS DARĀM  FUTBOLA NODARBĪBĀ?

Spēlētāji tiek sadalīti atbilstoši gan vecumam, gan arī sagatavotības pakāpei. Nodarbības sākumā bērni iesildās ar bumbām, kam seko sitienu izpildīšana pa vārtiem. Nodarbības noslēdzošajā daļā tiek spēlēts futbols. Iesākumā spēles notiek formātā 1 pret 1 vai 2 pret 2, lai apgūtu individuālās spēles prasmes. Bet vēlāk jau spēlē 3 pret 3 vai 4 pret 4, lai apgūtu komandas prasmes un taktiku. Piemēram, trīs vai  četrgadīgi bērni parasti spēlē pret savu vecāku. Bet pieredzējušākie bērni spēlē savā starpā-  4 pret 4.

KO IEGŪST JAUNAIS SPORTISTS?

  • Apgūst futbola spēles pamatus un pamatnoteikumus- spēles sākums, atsitiens no vārtiem,   auti, stūri,  sodi, fair play;
  • Spēlētāju pamata pozīcijas- vārtsargs, aizsargs, uzbrucējs;
  • Sociālās prasmes: mācās sadarboties, just līdzi citiem, kā arī apgūst tiesāšanas pamatus.

NODARBĪBAI NEPIECIEŠAMAIS

  • Talantu skolas forma (dzeltenais krekliņš, melni šorti)
  • Zeķes (vēlams futbolistu getras dzeltenā krāsā)
  • Vēlams futbola iekštelpu apavi
  • Ūdens pudele 0,5-0,7 L
  • Ja vecāki piedalās nodarbībā- vēlams Talantu skolas zilais krekliņš un melni šorti

KĀ PIETEIKTIES NODARBĪBĪBAI

Ja rodas kādi jautājumi, uzraksti mums VĒSTULI!