NODARBĪBAS APRAKSTS

Treniņš ar bumbu veido pamatu jaunā sportista tehniskajai, fiziskajai, sociālajai un psiholoģiskajai sagatavotībai. Nodarbība notiek bērniem pazīstamā vidē- bērnudārzā. Lai bērns veiksmīgi apgūtu kustības, svarīgi ir nodrošināt pietiekami lielu kustību atkārtojumu skaitu. Nodarbības laikā jaunie sportisti veic vidēji 700 pieskārienus bumbai, aktīvākie sasniedzot pat 1000 reizes! Pateicoties skolas izstrādātajai treniņu metodei, mēs esam vienīgais klubs, kas spēj to nodrošināt.

Sporta pedagoga uzdevums nodarbības laikā ir nodrošināt bērniem drošu vidi, kurā treneris darbojas kā iedvesmotājs, iniciators un atbalsts bērnam.

Nodarbība notiek bērnudārza darba laikā un ilgst 45-60 minūtes.

Nodarbības maksa- nodarbības bērnudārzā tiek iekļautas skolas mēneša dalības maksā (25 euro). 

KO MĒS DARĀM NODARBĪBĀ?

Tā kā spēles ir viens no galvenajiem attīstības priekšnosacījumiem pirmsskolas vecumā, tad nodarbība tiek veidota, balstoties uz rotaļu metodi. Rotaļu laikā bērni mācās ievērot noteikumus un pieņemt lēmumus, koncentrēties uz patstāvīgu darbošanos, esot kopā ar citiem, kā arī aktīvi izzina apkārt notiekošo un attīsta radošo domāšanu.

Nodarbībā bērniem tiek dots arī brīvais laiks, kurā viņi attīsta un pilnveido savas prasmes. Jaunie sportisti apgūst bumbas kontroli ar visu savu ķermeni- bumbas ķeršanu, mešanu, turēšanu, driblēšanu gan ar rokām, gan kājām, bumbas uzņemšanu ar dažādām ķermeņa daļām. Pateicoties mazajai telpai, tiek nodrošināts biežs kontakts gan ar bumbu, gan ar citiem bērniem, kas ir būtiski šo visu prasmju attīstīšanai.

KO IEGŪST JAUNAIS SPORTISTS?

  • Attīsta fiziskās īpašības- veiklību, vispārējo koordināciju un kustību biežumu;
  • Attīsta psiholoģiskās prasmes -koncentrēšanos, emociju kontroli, darbības paveikšanu saviem spēkiem, gribas īpašību attīstīšanu, izvirzīto mērķu sasniegšanai;
  • Apgūst sociālās prasmes- palīdz citiem, mācās darboties kopā un izprast savas un citu bērnu emocijas.
  • Jaunie futbolisti mācās darboties komandā, būt draudzīgiem un atbalstošiem komandas biedriem.

NODARBĪBAI NEPIECIEŠAMAIS

  • Talantu skolas dzeltenais krekliņs
  • Melnas krāsas šorti.
  • Zeķes (vēlams futbolistu getras dzeltenā krāsā)
  • Českas (neslīdošas)
  • Paša apzīmēta ūdens pudele 0,5-0,7 L

KĀ PIETEIKTIES NODARBĪBAI

Lai pieteiktu bērnu pirmajai nodarbībai bērnudārzā, kurā jau notiek nodarbības “Treniņš ar bumbu”, aizpildi PIETEIKUMA ANKETU! 

Vēlies redzēt mūs savā bērnudārzā? Uzraksti mums VĒSTULI!